hakkimizda
Tekno Metalurji Malzeme ve Makine Tic A.Ş. temsilcisi bulunduğu konularında deneyimli ve saygın firmaların ürün ve hizmet programlarından malzeme ve makine satışı yapmakta ve teknik hizmetler vermektedir.

Firmamız bu kapsamda, genel olarak ülkemizde yerleşik metal imalat sektörlerinden ilgili firmalara, ağırlıklı olarak Dökümhanelerin ve Çelikhanelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak makine ve ekipman konusunda AGTOS firmasının, aşındırıcı ürünler konusunda da MUZZI firmasının Türkiye’deki yetkili satıcısı konumundadır.

  • AGTOS firması programından gerek metal imalatı yapan dökümhanelere gerek de alüminyum basınçlı döküm yapan firmalara ihtiyaçları doğrultusunda askılı, tamburlu, kontinü veya çelik tel bantlı türbinli kumlama makinalarının satış temsilciliğini yapmaktayız.

  • Dökümhanelerde robotik veya CNC otomatik taşlama makinalarında kullanılan elmas taşlama ve kesme taşları için MUZZI firmasından aşındırıcıların satışını yapmaktayız. MUZZI ayrıca pik ve sfero iş parçalarının manuel olarak temizlenmelerinde kullanılabilecek uzun kullanım ömürlü ve iş güvenliği açısından güvenli elmas silindirik ve çam formunda saplı taşlar ve armut taşlar ve elmas kesme, taşlama diskleri üretmektedir.